Logo

Pomoc svadobným dodávateľom BONUS až 130 dní

od 30.12.2020

Pridávame ďalších 40 dní naviac pri ročnom predplatnom pre Prémium zobrazenie profesinála.

Teda teraz je to 90 + 40 celkovo COVID Bonus + 130dní.

______________________________________________________

Dnešná situácia nepraje svadbám a samozrejme ani dodávateľom.Preto sme pre Vás pripravili pomoc, kde za vzniknuté opatrenia pri boji proti COVID-19 boli zrušené svadby a tak aj Vaše práce-príjem.

Zaplnite svoje svadobné termíny na sezónu 2021 a zviditeľnite Vaše služby u nás. Postaráme sa o Vaše prezenácie. Myslíte, že si to nemôžete dovoliť? U nás sa to dá aj ako ŠTANDARD zobrazenie (zadarmo), alebo ako PRÉMIUM zobrazenie dodávateľa, teraz v akcii COVID BONUS 90.

To znamená, že ak si zakúpite ročné predplatné (teda balík PREMIUM 365) za 72 €, dostávate od nás automaticky COVID BONUS 90, teda dostane navyše 90 dní zdarma. Výsledkom bude až 455dní (15 mesiacov) PRÉMIUM zobrazenia profesionála.

Viac o Prémium predplatnom si prečízajte na https://svadbainfo.sk/profil/predplatne

#vasasvadba #nasasvadba #svadobnydodavatelia #svadobnesaty #svadobneoznamenie #svadbainfo #svadba2020 #svadba2021 #zlato #sperkynasvadbu #handmade #svadobnefotovideo #svadobnevideo #djnasvadbu #starejsi #cepcenie #nevesta #svadobnemenu #priestornasvadbu #dopravanasvadbu #svadobnatorta #svadobnydar #svadobneobrucky #priestornasvadbu #svadobnyuces #svadobnysalon #kvetynasvadbu #svadobnakytica #svadobnadekoracia #svadobnacesta