Svadobný odvoz Teslou
Jany Exklusiv svadobná a spoločenská agentúra Organizovanie svadieb
SVADOBNÝ VEĽTRH Iné
Svadobný odvoz Teslou Doprava
Profesionálne video & foto Foto a video
VIPcatering Organizovanie svadieb
Katarína Nedoroščíková Foto a video
Svadobné oznámenia LarisDesign Oznámenia a tlačoviny
G2 STUDIO - Ján Garan Foto a video
Pavol Varga Foto a video
Svadobný pianista Peter Zbranek Hudba a zábava
www.profisound.sk Hudba a zábava
Laura Gold Šperky
Penzión CLUB M.K.M. Modra Hotely, penzióny a reštaurácie
REPLAY BAND Hudba a zábava
Index-mtm Svadobné oblečenie a obuv
MariaH svadobná a eventová agentúra Organizovanie svadieb
MV Design Iné
Katka a Katarina Komendova Kvety a dekorácia
Retro FOTOKARAVAN Iné
Marlen Gold Šperky
Flashphoto Peter Ilenčík Foto a video
Uniq Bros Svadobný obchod
Foto a video
Dj na vašu párty.Posobnost po celom Slovensku Hudba a zábava
atelier ELOO Kvety a dekorácia

Fórum

Otvoriť diskusné fórum
Príspevok užívateľa Miska_foto
Ahojte nevestičky ???? máte záujem o fotostenu na svoju svadbu? Prenajímam na východe za výhodnú cenu. Tak píšte ????
Príspevok užívateľa Miska_foto
Ahojte nevestičky ????
Darina a Peter Varhol Photo
darina.varcholova@gmail.com
Július Olšiak - fotograf
https://www.facebook.com/julius.olsiak.fotograf, julius.olsiak.photo@gmail.com
Fotografia sa stala pre mňa vášňou, zmyslom života a nekonečnou možnosťou sa vzdelávať.Mojou filozofiou je zachytiť jedinečnosť každej chvíle tak, aby ľudom moje fotografie priniesli radosť, vzbudili príjemné emócie a mali chuť s k nim vždy vrátiť. Fotografovanie nevnímam ako profesiu, ale ako môj spôsob komunikácie. Teším sa na spoluprácu!
https://www.facebook.com/ladislav.fotograf, 0944126888
Fotograf Robert Horáček
Vitajte! Hľadáte kreatívneho, dynamického a ústretového fotografa pre vašu svadbu, rodinnú akciu či firemný event? Chcete férový prístup, rozumnú cenu a najvyššiu kvalitu? Ste človek, ktorý sa neuspokojí s balíčkami ale máte záujem o individuálne riešenie vašich požiadaviek a predstáv? Ste na správnom mieste. Volám sa Robert Horáček a som pripravený zachytiť vaše udalosti na fotografiách.
roberthoracek.sk, 0908472768
Kamil Buranský Photography
www.kamilburansky.sk, 0905 469 973
Fotograf
Krásne a dôležité momenty z vášho veľkého dňa zachytím prostredníctvom reportáže. Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas fotografovania. Verím, že prostredníctvom fotografií sa budete s radosťou vracať k nádherným okamihom svojho života. Portfólio a všetky potrebné informácie si môžete pozrieť na mojom webe.
www.skolnikphotography.sk, 0902095139
MKphoto.sk
SVADOBNÁ, ŠPORTOVÁ, PRODUKTOVÁ, PORTRÉTOVÁ A REPORTÁŽNA FOTO, FOTOGRAFOVANIE EXTERIÉROV A INTERIÉROV.
www.mkphoto.sk, 0905 940 777
Katarína Nedoroščíková
www.katarinanedorsocikova.com, 0908 939 767
Pavol Varga
info@pavolvarga.sk
Veronika Kuchárová
Milí snúbenci, v zhone svadobného dňa,kým rodina slávi spojenie Vašich životov, sa pre Vás vytvára v mojom fotografickom podaní večné, hodnotné dielo. Dielo, ktoré Vás aj po desiatkach rokov pri pohľade na fotografie vráti späť do víru emócií. Byť uprostred diania, počas Vášho veľkého dňa, zapájať sa doň, ale hlavne zaznamenávať krásu silných, veselých a neopakujúcich sa momentov je poslaním. Poslaním do ktorého ide obetavá práca. Fotografie tu zostávajú až sa vypije posledný prípitok, utíchne hudba v sále a každý sa vyberie svojou cestou. Zachytávať pre Vás tie najkrajšie spomienky v najdôležitejší deň Vášho života je pre mňa cťou.
www.vkfoto.sk, 0903 608 815
Masi&Mo Svadobný fotograf
Našu prácu charakterizuje zodpovedný, profesionálny a ľudský prístup. V súbore fotografií z vašej svadby nájdete všetky pre vás dôležité momenty a detajly, ktoré sa časom stávajú peknou spomienkou. Pre nás dôležitou súčasťou súboru fotografií sú portréty vašich svadobných hostí, pretože každý je nejakým svojim spôsobom zaujímavý a sú neoddeliteľnou súčasťou vašej svadby. Toto všetko stvárnené v modernom dizajne a kompozíciou, ktorá vyzdvihuje atmosféru momentu.
http://masi-mo.sk, 0911 934 614
Marek Horenský
Jeden z najkrajších okamihov v živote dvoch zaľúbencov je ich vlastná svadba. Spečatenie lásky manželstvom je pre oboch veľkým krokom. Určite mi dáte za pravdu, že tento deň nemôže ostať bez krásnych fotografií. V takýchto chvíľach, ktoré sa opakujú možno len raz za život, nesmie ujsť ani jeden detail. U mňa ako u fotografa to platí obzvlášť. Každá chvíľa je jedinečná a ja sa snažím zachytiť všetko čo sa čo i len pohne. Minimálne preto aby ste sa pochválili svojim deťom, neskôr aj vnúčatám aký ste boli mladí a šťastní.
www.mhp.sk, +421 950 381 203
Fotograf Daniel Sabol - Dansphoto
Som fotograf, ktorého svadobný žáner fotografie napĺňa a mám ho najradšej. Rád Vám spríjemním Váš svadobný deň a zanechám spomienku vo forme fotografií na celý život.Taktiež sa venujem fotografií portrétov - rodinky, párov alebo jednotlivcov, stužkových slávnosti, eventov.
www.dansphoto.sk, 0950380576
Svadobné Video - Foto / MB studio
MB štúdio – kvalitné a cenovo dostupné Video i Foto služby pre Vaše Svadby i iné spoločenské podujatia. Ponúkam dlhoročné skúsenosti, vedomosti i kreativitu pre čo najlepší výsledok . Samozrejmosťou je individuálny priateľský prístup a predsvadbové stretnutie za Vaše predstavy . Máme v ponuke rozne balíčky, určite si vyberiete podľa svojich možností . Posobíme hlavne v Žilinskom kraji, a cestujeme po dohode po celej SR . Používame kvalitné technické vybavenie Full HD Panasonic i Full Frame NIKON . Viac info i na web stránke www.svadobne-videoza.sk
www.svadobne-videoza.sk, 0915557934
Video Pojzl - svadobný film a foto
Vaš svadobný deň je jedinečný a neopakovateľný. Vytvoríme svadobný videofilm z Vášho výnimočného dňa a fotograf zachytí neopakovateľné okamihy a emócie, ktoré strávite v kruhu svojej rodiny a priateľov.. Prežite svoj výnimočný deň znova so svojími najbližšími. Ponúkame skúsenosti, kvalitné a kreatívne spracovanie podľa Vašich predstáv vo FullHD 1080 50P.
www.videopojzl.sk, +421903467613
G2 STUDIO - Ján Garan
Už pár rokov sa venujem video-tvorbe. Začal som pri dokumentárnej tvorbe a zázname podujatí rôzneho druhu. Neskôr sa do môjho portfólia pridali oslavy, venčeky a svadby. Moje služby zahŕňajú videozáznam jedinečných okamihov, rodinných udalostí ako sú svadby , stužkové slávnosti, rodinné oslavy, jubileá, proste čokoľvek čo sa dá zaznamenať a o čo prejavíte záujem
www.g2studio.sk, 0915181397
Tatiana Gernátová Kušnírová
Krásny deň budúce nevestičky! :)Venujem sa fotografovaniu svadobného dňa doplnené o umelecké portréty páru. Začínam fotiť od ranných príprav nevesty a ženícha, po koniec redového a záverečného tanca. Samozrejme je možnosť sa dohodnúť aj na inej variante, ktorá by splňala vaše predstavy. ••• Cit pre fotografiu a môj pohľad na svet, nie len svadobný si môžeš pozrieť na mojom webewww.tatianakusnirova.sk ••• Teším sa na vaše otázky a spoločnú spoluprácu! :)
www.tatianakusnirova.sk/svadobny-den, tatianakusnirova@gmail.com
Profesionálne video & foto
www.lauraproductions.sk, +421 911 177 444
Flashphoto Peter Ilenčík
Fotograf pre Vaše svadobné momenty Som profesionálny svadobný fotograf a pôsobím po celom Slovensku Viem že fotografie majú rozprávať príbeh Vášho svadobného dňa, práve preto fotím fotografie, ktoré sú plné emócii a spomienok na Váš vysnívaný deň.
www.flashphoto.sk, 0904734164
DANIEL NEDELIAK
Ahojte, volám sa Daniel Nedeliak a som svadobný fotograf. Môj príbeh sa začal pred 10 rokmi, keď som sa dostal k otcovmu fotoaparátu Cannonu 30D. Fotenie ma začalo fascinovať a úplne som mu prepadol. Prešiel som si rôznymi žánrami, ale svadobná fotografia mi učarovala najviac. Spája prvky portrétneho, reportážneho, produktového a krajinkárskeho fotenia do jedného krásneho celku. Svadba je deň plný diania, kamarátov, rodiny, zábavy a pozitívnych emócii. Preto sa veľmi teším, že mojou prácou je byť súčasťou tak krásneho dňa. Viac z mojej práce najdete v mojej Galerii Milujem prírodu, cestovanie a spoznávanie nových ľudí. Veľmi rád pracujem vonku s prirodzeným svetlom. Dokonalá fotka je podľa mňa spojenie príbehu, emócií a nádherného svetla.
www.danielnedeliak.com, 0911 677 606
Anna Kulacs
Fotografovanie je to, čo milujem. Rada zachytím Váš veľký deň, budem tam, kde budete potrebovať a budem aj tam, kde o mne nebudete ani vedieť. Aby som sa dokázala svadbe venovať v širšom zábere, mám aj požičovňu svadobných šiat.
0903451300, hana033@gmail.com
Video zo svadby.sk
Profesionálne svadobné filmy, ktoré dokonalo zachytia atmosféru. Som z Martina, bývam v Bratislave, točím na celom Slovensku :).
www.videozosvadby.sk, liborondrejkovic@gmail.com
Michal Lukac Photography
Michal Lukac Photography
www.MLart.sk, 0948453553
Video - Foto Štúdio Škerák
Profesionálna video - foto reportáž vašej svadby. Prenájom zábavného FOTOBOXU alebo štýlového retro FOTOKARAVANU. Výroba fotoknihy, videoknihy, výsledná práca na DVD, Blu Ray alebo na štýlovom retro USB kľúči v dizajnovej krabičke.
www.skerak.sk, 0911 754 726
VV-ŠTÚDIO Video a foto
0907 475377, milan.veteska@gmail.com
Fotostudio RenArt
Svadobná fotografia
www.renart.sk, 0949709966
Fotomato
Je skvelé keď sa podarí na fotografií zachytiť pocit, náladu, či myšlienku. Potom z nej neviete odtrhnúť oči a časť z tejto emócie sa prenesie na Vás.Zaujímam sa o to, čo fotografovaný robí, akú má náladu, čo ho teší, aké má záľuby. Snažím sa tento stav zachytiť v tom krátkom okamihu po stlačení spúšte.Venujem sa fotografovaniu svadieb, portrétov, rodinných fotiek a detí vo svojom ateliéri, rôznych interiéroch a exteriéroch.Zachytím Vaše spomienky zo svadby, stužkovej slávnosti a iných osláv.Taktiež robím tematické fotenie - rande fotky, záľuby, styling či módu. Martin Košík, Váš fotograf
www.fotomato.sk, +421911250932
Ján Meňoščík
www.jmphoto.eu, 00421905940390
Dušan PEHANIČ
+421908622242, phstudio.pehanic@gmail.com
Roman Skyba
Profesionálny fotograf a vlastník Roman Skyba Photo Studio v Bratislave. Viac ako 19 ročná prax v oblasti fotografickej tvorby. Člen významnej svetovej asociácie fotografov WPPI – Wedding & Portrait Photographers International so sídlom v USA. Expert v oblasti reklamnej, produktovej, svadobnej, modelingovej a art fotografie. Fotoštúdio o rozlohe 160 m2 disponuje špičkovým vybavením Hensel, Elinchrom, Fomei, Canon, Manfrotto, rôzne fotopozadia. Súčaťou sú aj samostatné sociálne zariadenia, grafické a vizážistické štúdio. Široké portfólio služieb od tvorby cez profesionálne spracovanie, retuš a tlač fotografií na rôzne médiá – plátno, drevo, sklo, hliník, textílie, porcelán a iné. Tvorba originálnych foto-produktov a darčekov vytvorených z vašich fotografií – exkluzívne foto-knihy, foto-kalendáre, kastingové karty či multimediálne prezentácie podfarbené hudobným doprovodom a iné. Kvalita, kreativita, rýchlosť a precíznosť sú hlavné črty našej práce. Zárukou vašej najvyššej spokojnosti s našimi službami je príjemná atmosféra v našom fotoštúdiu ako aj ústretový a ľudský ale zároveň diskrétny, zodpovedný a individuálny prístup ku každému klientovi či zákazke.
www.romanskyba.sk, 0905763670
SvadbaFotoVideo
Špecializujeme sa výhradne na profesionálne svadobné foto a video.
www.svadbafotovideo.sk, +421905628870

Kalendár

November 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Ponuka profesionálov

Doprava
Šperky
Make-up, účes, beauty, fitness
Hotely, penzióny a reštaurácie
Kvety a dekorácia
Hudba a zábava
Obrad a hostina
Svadobný obchod
Foto a video
Organizovanie svadieb
Svadobné oblečenie a obuv
Svadobná cesta
Oznámenia a tlačoviny
Torty, nápoje, koláče
Iné

Ponuky profesionálov

133 €€
Timewise zázračná kolekcia 3D , Mary Kay
20,50 € €
2,70€
Sklenené svadobné oznámenie
5,70€
Svadobné víno
Svadobné šaty SL17008
Svadobné šaty 17010
Svadobné šaty SL20205
Svadobné šaty SL18012
Zobraziť ďalšie ponuky

Bazár

Zobraziť ďalšie inzeráty

Nahrávanie obrázkov

0%


Čakajte prosím...