Logo

Úvod

Stať sa nevestou je krásny, neopakovateľný pocit a výzva pre každú ženu. Je to však zároveň skúška odvahy a šikovnosti, pretože príprava svadby so sebou prináša veľa radostí, ale aj starostí. Preto vám chceme pomôcť, aby ste toto jedinečné obdobie zvládli čo najkrajšie aj vďaka našim skúsenostiam, radám a inšpiráciám.

Dennodenne sa im preto venujeme a prostredníctvom tejto stránky sa chceme s vami podeliť o všetko to, čo sa do tlačenej verzie magazínu jednoducho nevošlo. A je toho naozaj dosť.

Všetko by malo byť biele, rozprávkové a dokonalé. Bez faux pas pred oddávajúcim. Bez trapasov na parkete, ktoré by vďačne kolovali internetom. Bez polorozpadnutého účesu ešte počas obradu. Bez potknutia sa o vlečku nevesty. Bez zdeseného ženíchovho výrazu, keď zistí, že doma zabudol obrúčky... Ideme do extrémov, ale pravdou je, že nie vždy všetko dopadne ideálne. Aby ste sa tomu vyhli, na našej stránke máte k dispozícii rady, nápady, kontakty, odporúčania..., skrátka svadobný manuál, vďaka ktorému by váš veľký deň mohol dopadnúť bezchybne.

Každé mladé dievčatko sa teší, že raz bude nevestou. Krásnou princeznou. Chce, aby jej veľký deň bol ako z rozprávky. Aj preto sme pre vás, milé dámy, ale aj pre Vašich nastávajúcich manželov, skompletizovali množstvo neoceniteľných rád, ktoré vás prevedú prípravami na svadbu, ako aj samotným svadobným dňom. 

Na našej stránke máte k dispozícii rady, nápady, kontakty, odporúčania..., skrátka svadobný manuál, vďaka ktorému by váš veľký deň mohol dopadnúť bezchybne.

Každé mladé dievčatko sa teší, že raz bude nevestou. Krásnou princeznou. Chce, aby jej veľký deň bol ako z rozprávky, počas ktorej zažije neopakovateľný pocit. Príprava na takúto udalosť znamená veľmi veľa vybavovania aj organizovania. Aby ste to čo najlepšie zvládli, na našej webovej stránke máte k dispozícii rady, nápady, kontakty aj odporúčania. Nájdete tam profesionálov, ktorí majú so svadbami mnohé skúsenosti. Dočítate sa o skúsenostiach s fotografmi a kameramanmi, ale napríklad aj o nových fashion trendoch, o svadobnej hostine či svadobných salónoch. Veľa neoceniteľných rád nájdete aj na našom blogu.

Prajeme Vám, aby Váš svadobný deň dopadol presne tak, ako ste si ho vysnívali. 

(Si)