Logo

V hipsterskom duchu

V hipsterskom duchu

Svadba nemusí byť len klasická. Momentálne letí všetko, čo je hipsterské. Ak ste aj vy fanúšikom tohto štýlu, máme pre vás inšpiráciu. Hipsterskú svadbu.

Mladšia sestra americkej speváčky Beyoncé sa vydala za svojho dlhoročného priateľa Alana Fergusona a svadbu poňali dosť netradične. Ako správni hipsteri zorganizovali svoj veľký deň práve v tomto duchu. Na obrad prišli na bicykloch, lebo autá sú vraj „too mainstream“. Všetci svadobčania boli oblečení v bielom... Totálny úlet, ktorý si vyslúžil pozornosť médií.

Zaujať môžete teda aj vy, ak netúžite po klasickej romantike. Podstatné je, aby ste sa ako nevesta a ženích cítili čo najpríjemnejšie a rovnako dobre aby sa cítili aj pozvaní hostia. Do akej miery a čo všetko by bolo vo váš svadobný deň „hipsterské“, tak to je len a len na vás.

Môžete sa rozhodnúť pre špeciálnu vizáž ako je líčenie a účes. Alebo sa rozhodnúť pre svojský druh svadobnej fotografie a vopred si s fotografom doladíte priestor, kulisy a oblečenie. Túto subkultúru na vašej svadbe môže reprezentovať stolovanie, kvetinová výzdoba, pozvánky alebo svadobná kytica. To, že hipsterský štýl je vášmu srdcu blízky, dáte vedieť prítomným vlastne len malým náznakom. Aj to úplne stačí na okorenenie vášho dokonalého dňa.