Logo

Zásnubný prsteň ako vianočný darček


A opäť Vianoce, na ktoré sa tešíme celý rok. Doma rozvoniava vanilka, pečené koláče, škorica a ihličie. Sviatky sa môžu začať, stačí už len zabaliť darčeky. Bude medzi nimi aj nejaký netradičný? Napríklad požiadanie o ruku?

Zásnuby by mali byť „iné“. Nejako mimoriadne, bláznivé, originálne, alebo napríklad maximálne romantické. Výbornou kulisou je vianočná atmosféra. No a pokiaľ chcete počuť od partnerky vytúžené „áno“ v nevšednom prostredí, skvelú príležitosť, ktorá sa zopakuje zase až o rok. 

Pri všetkých pandemických pravidlách, zákazoch vychádzania a obmedzeniach s cestovaním je naozaj zložité si len tak vybehnúť na nejaké dokonalé miesto, alebo odletieť do totálnej romantiky, kde pred svojou milovanou pokľaknete. 

Vianoce môžu takéto niečo perfektne nahradiť. Ponúkajú nezabudnuteľné vône, jemné osvetlenie a trošku romantického gýču. A tak to má byť. 

No a páni možno ocenia na vianočných zásnubách ešte jednu vec. Keďže má veľa mužov so zháňaním vianočného darčeka naozaj veľký problém, zásnubný prsteň pod vianočným stromčekom, je celkom dobrým riešením.

Svadbainfo (MK)

foto archív: svadbainfo